Loder gjumi per femije | Happy shaking ball

1,500 L

Ka stok

 • Loder gjumi per femije.
 • Me 5 karikatura te ndryshme.
 • Me muzike gjumi, loje dhe normale.
 • Perfekte per femijet tuaj.
 • Ne momentin qe fillon muzika. lodra do te rrotullohet.
 • Ideale per t’u varur ne krevatin e femijes suaj.
 • Shumengjyreshe dhe interesante.
KODI: i20100026-shaking-ball KATEGORIA:

LODER GJUMI PER FEMIJE

Loder gjumi per femije me muzike është një lodër e shkëlqyer e varur për krevatin e foshnjes suaj.Loder me figura te ndryshme te cilat jane me cilësi të lartë dhe mund të lëvizin. Lodrat e varura mund të hiqen nga krevati i femijes suaj ne cdo moment qe ju deshironi.

LODER PER T’U VARUR TE KREVATI I FEMIJES SUAJ

Mund të rregullohet sipas kërkesës suaj duke fiksuar dhe ndryshuar figurat. Karakteret tërheqëse dhe shumëngjyrëshe të karikaturave  fillojnë të rrotullohen kur fillon muzika. Ka 3 mënyra të ndryshme muzikore: muzika e gjumit, muzika e lojës dhe muzika natyrale.

Ka një rotacion të drejtuar nga bateria dhe zëri i muzikës mund të rregullohet. 5 lodrat e kafshëve kane dhe fytyra, duar dhe këmbë te tyre qe mund të lëvizen dhe lodra behet akoma me interesante per femijet tuaj.

Specifikat:
 • Loder gjumi per femije.
 • Me 5 karikatura te ndryshme.
 • Me muzike gjumi, loje dhe normale.
 • Ne momentin qe fillon muzika. lodra do te rrotullohet.
 • Ideale per t’u varur ne krevatin e femijes suaj.
 • Shumengjyreshe dhe interesante.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Lodra

Be the first to review “Loder gjumi per femije | Happy shaking ball”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

loder gjumi per femije bli online dyqan taxi

Loder gjumi per femije | Happy shaking ball