Lapsa Druri per femije | Ngjyra Crayola | 12 Cope

250 L

Ka stok

| Specifikat | Lapsa Druri per femije  | Crayola Sharpened | Bojra per femije | 

Lapsa me diameter 3.3mm
Lehtesisht te mprehte
Ngjyra mahnitese |
Pako me 12 ngjyra | Bojra te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim |

 

NGJYRA DRURI CRAYOLA

Lapsa Druri per femije | Ngjyra Crayola Sharpened | Bojra per femije | Dyqan Taxi 


Lapsa | Ngjyrosje ideale me diameter plumbi 3.3mm.

Jepini hapesiren e duhur imagjinates krijuese te femijes suaj.
Nuancat e ylberit ne lapsa prej druri te gjate Crayola.
Keto ngjyra te forta dhe te holla kane nje thelb te trashe plumbi per te mbajtur ne nivelin e duhur vizatimet per femije.
Ngjyra terheqese. Jane teper te thjeshta per tu perzier me ngjyra te tjera apo per te bere piktura me hije. Ngjyra Crayola per femije te cilat ju sjellin sa me prane reales.
Ideale per cdo femije dhe jo vetem kaq.
Ato mund te perdoren per Projekte Profesionale Arti.
Prodhuar nga druri i ricikluar dhe jane ekologjike per mjedisin.

ngjyra crayola per femije
Bojra per femije | Lapsa Druri Crayola per femije
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Boje mahnitese.

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese me ane te se cilave vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije si Masha dhe Ariu dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Crayola Sharpened | Ngjyra shkelqyese | Argetimi perfekt per femijet tuaj.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.

Bojra Crayola Ekologjike | Ngjyra per femije

Specifikat | Lapsa Druri per femije  | Crayola Sharpened | Bojra per femije | 

Lapsa me diameter 3.3mm
Lehtesisht te mprehte
Ngjyra mahnitese
Pako me 12 ngjyra | Bojra te ndritshme
Ngjyra brilante | Plot shkelqim

ngjyra druri per femije crayola nedyqan taxi


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Lapsa Druri per femije | Ngjyra Crayola | 12 Cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Lapsa druri per femije crayola sharpened 7109 dyqan taxi ngjyra bojra

Lapsa Druri per femije | Ngjyra Crayola | 12 Cope