Ngjyra per femije | Lapsa Carioca Colored Pencils | 12 Cope

910 L

Ka stok

Specifikat | Lapsa me Ngjyra per Femije | Carioca | Maxi |

Lapsa me ngjyra | Mprihen lehtesisht |
| Pako me 12 ngjyra te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim |
Personifikoni cdo laps me emrin tuaj ne etiketen siper tij |

KODI: carioca-colored-pencil-maxi-7061 Kategori: , , Etiketime: , ,

CARIOCA COLORED PENCILS

Ngjyra per femije & Lapsa Carioca | Colored Pencils Maxi | Bojra per femije 12 Cope ne Dyqan Taxi

 Lapsa | Ideal per femijet tuaj ne forme trekendore !

Linja e re e lapsave me ngjyra ne materialin e rreshires sintetike.
Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian i nje cilesie te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton dhe siperfaqe druri.
Teper i lehte per tu perdorur dhe ershtatet lehtesisht me doren e femijes.

carioca tita maxi triangular
Lapsa Carioca Maxi |  
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije | Diameter 5mm.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Maje plumb i qete per nje ngjyrosje intesive.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Ngjyra per femije.

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese te cilat ju ndihmojne te vizatoni kuklla, makina , lojra per femije,imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca  Colored Pencils | Lapsa me ngjyra shkelqyese te nje kualiteti te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara, ekologjike te cilat nuk e demtojne mjedisin.

Lapsa Carioca Maxi per femije

Specifikat | Lapsa me Ngjyra per Femije | Carioca | Maxi |

Lapsa me ngjyra | Mprihen lehtesisht
Pako me 12 ngjyra te ndritshme
Ngjyra brilante | Plot shkelqim
Personifikoni cdo laps me emrin tuaj ne etiketen siper tij!


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Ngjyra per femije | Lapsa Carioca Colored Pencils | 12 Cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ngjyra per femije lapsa carioca colored pelcils 7061 dyqan taxi bojra per femije

Ngjyra per femije | Lapsa Carioca Colored Pencils | 12 Cope