Krem me Aloe Vera per fytyren

1,190 L

Ka stok

  • Largon yndyren e tepert nga fytyra
  • Mund te largoje thellesisht papastertite brenda poreve
  • Permison lekuren dhe e le te paster pa njolla
  • Ushqen dhe riparon problemet e vogla te lekures
  • Lufton pikat e zeza
  • Hidraton lekuren
KODI: b2201375 Kategori: ,

KREM ME ALOE VERA PER FYTYREN

Aloe Vera eshte nje mrekulli e natyres e cila  e kthyer ne nje krem ne kete paketim ndihmon ne rigjenerimin e lekures , largimin e yndyres se teperte.

Zbardh lekuren dhe e rigjeneron , forcon indet e thella dhe i jep elasticitet lekures.

Riparon plaget e lekures

Heq pikat e zeza.

Mund ta aplikoni 2 here ne dite ne mengjes dhe ne darke per rezultate te mahniteshme.

Dyqan Taxi | tregohet i kujdesshem  per te sjelle prane jush 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Krem me Aloe Vera per fytyren”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kuti me 100 ml xhel

Krem me Aloe Vera per fytyren