Best Face Serum Dr.Rashel | Aloe Vera vitamin E Benefits

1,390 L

Ka stok

Lloji i kategorisë: Fytyrë
Lloji i përshtatshëm i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës
Përdorimi i Rekomanduar: Rrudha & kundër plakjes
Madhësia: 50 ml
Lloji: Pastrues
Marka: Dr Rashel

 

KODI: 21111905 Kategori: , Etiketime: , ,

BEST FACE SERUM  DR RASHEL

Best Face Serum Aloe Vera me Vitamin E | Benefits | Uses

Te ruash rinine ne pamjen e jashtme duhet t’ja nisesh fillimisht me kujdesjen dhe mirembajtjen e nje lekure te bukur dhe te shendetshme. Dhurojini lekures suaj kujdesin qe meriton.

ALOE VERA ME VITAMIN E

Aloe Vera është një nga përbërësit më të përdorur në produktet e bukurisë falë vetive të tij medicinale dhe përfitimeve shëndetësore. Duke përdorur Aloe Vera-n në një mënyrë fare të thjeshtë, do të përmirësoni dukshëm lëkurën tuaj.

Ekstrakti i thelbit te aloe vera natyrale, me lloje të ndryshme të vitaminave dhe antioksidantëve. Kolagjeni aktivizon gjallërinë e qelizave, vonon plakjen e lëkurës, pengon prodhimin, tkurrjen e poreve. Vitamina E i jep lëkurës nje furnizim të pasur me lëndë ushqyese për të ruajtur lëkurën e shkelqyer, lagështuese dhe të butë. Ndërsa përmirëson elasticitetin dhe lëkurën e ben te duket më e rafinuar dhe më delikate.

Best Face Serum Aloe Vera Benefits | Uses

Karakteristika

Mbrojtja e lekures.
Hidratues.
Anti rrudhë.
Primer perfekt.
Lëkura natyrale.
Pamje e re.

Specifikimet

Lloji i kategorisë: Fytyrë
Lloji i përshtatshëm i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës
Përdorimi i Rekomanduar: Rrudha & kundër plakjes
Madhësia: 50 ml
Lloji: Pastrues
Marka: Dr Rashel

Perdorimi Aloe Vera Face Serum me vitamin E : Cdo mëngjes dhe mbrëmje aplikoni serumin mbi lëkurën e pastruar të fytyrës, masazhoni butësisht me majat e gishtave. Prisni derisa të thithet plotesisht nga lekura.
Tashmë fytyra juaj thjesht do të shkëlqejë! Lëkura do të jetë e butë, e rivitalizuar dhe e shëndetshme!


Blerje me Vetbesim Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Serum

Be the first to review “Best Face Serum Dr.Rashel | Aloe Vera vitamin E Benefits”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

best face serum aloe vera benefits uses

Best Face Serum Dr.Rashel | Aloe Vera vitamin E Benefits