Sapun metalik qe largon aromen e keqe nga duart

490 L

Ka stok

Materiali: Celik inox
Funksioni : Hiqni aromen dhe ererat e padeshiruara
Madhesia : 6.2*4.2*1.7cm

KODI: sapun-metalik KATEGORIA: Etiketime: , ,

SAPUN PREJ METALI PER LARGIMIN E AROMAVE TE KEQIJA

Sapun metalik qe largon aromen e keqe nga duart | Metalic Soap Porosi online ne Dyqan Taxi

Sapun i nje marke te re me cilesi te larte . Hiqni aromat e padeshiruara nga duart tuaja .

Sapun metalin per largimin e aromave te padeshiruara dyqan taxi

Pasi keni gatuar qepe hudher , peshe apo ushqime te tjera aroma e keqe ngelet gjate ne duart tuaja . Kjo kthehet ne shqetesim jo vetem per ju por dhe personatq e ju shoqerojne . Tani aroma e keqe nuk eshte me nje problem . Bere prej celiku inox ky Metalic Soap mund te perdoret per nje kohe te gjate . Shume i domosdoshem per ata qe zakonisht gatuajne dhe qendrojne e kuzhine per nje kohe te gjate.

Sapun metalik

Materiali: Celik inox
Funksioni : Hiqni aromen dhe ererat e padeshiruara
Madhesia : 6.2*4.2*1.7cm

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Sapun

Be the first to review “Sapun metalik qe largon aromen e keqe nga duart”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sapun metalik qe largon eren e keqe nga duart online dyqan taxi

Sapun metalik qe largon aromen e keqe nga duart