Krem kunder rrudhave me Spf30 | Pro Day Bio

3,490 L

Ka stok

KODI: i2172166 KATEGORIA:

KREM KUNDER RRUDHAVE ME SPF30

Nje krem ​​kunder rrudhave per fytyren me mbrojtje spf 30, per mbrojtjen nga krijimi i njollave te lekures dhe djegien nga dielli ne cdo kohe te dites.

Filtrat minerale dhe perzierja e fito-komplekseve te bimeve krijojne nje strukture te bute dhe te padukshme qe ofron mbrojtje te larte nga UVA dhe UVB dhe mbron lekuren nga stresi oksidativ.

Permban acid hialuronik  per t’i dhene hidratim lekures, polisaharide natyrale per te stimuluar prodhimin e kolagjenit, Vitamine E me veprim  antioksidues dhe Bisabolol per te rritur efektin e tij qetesues.

Xhel aloe vera e njohur per vetite e saj hidratuese dhe qetesuese, ndihmon ne mbrojtjen e lekures nga dehidrimi dhe skuqja si pasoje e ekspozimit ne diell.

Krem fytyre kunder rrudhave me Spf30 | Pro Day Bio

E persosur si nje krem ​​dite, per t’u aplikuar ne cdo moment te dites duke mbrojtur lekuren nga dielli dhe  streset mjedisore.

Gjithashtu e pershtatshme per tu perdorur si baze poshte make upit dhe vecanerisht e pershtatshme per ata me lekure te ndjeshme.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Be the first to review “Krem kunder rrudhave me Spf30 | Pro Day Bio”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem fytyre kunder rrudhave spf 30 ne shitje online dyqan taxi

Krem kunder rrudhave me Spf30 | Pro Day Bio