Krem mbrojtes kunder diellit me spf +50

1,290 L

Ka stok

  • Me faktor mbrojtes 50 spf
  • Mbron lekuren nga rrezet e demshme
  • Hidraton dhe zbut lekuren
  • Perthithet shpejt nga lekura

Kremi Ostwint mbron lekuren nga rrezet ultraviolete

Kremi Ostwint mbron lekuren nga rrezet e demshme te diellit  , i pasur me faktor mbrojtes 50 spf ndihmon lekuren te jete e pergatitur ndaj sulmeve te rrezeve te demshme ultraviolete.

Ai e hidraton dhe ushqen lekuren duke mos lene pas shenja ose njolla te bardha , nuk krijon bezdi ne lekure dhe perthithet shume shpejt nga lekura.

Eshte i pershtateshme per te gjitha lekurat dhe mund te perdoret per fytyren dhe trupin.

Ne rast kontakti me syte shperlajeni me uje te bollshem.

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Krem mbrojtes kunder diellit me spf +50”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Krem dielli shishe me 100ml krem

Krem mbrojtes kunder diellit me spf +50