Krem Bio Sun Spot Reduction | Mbrojtes SPF 50

1,490 L

Ka stok

Rekomandohet per te gjitha llojet e lekures. Me filtra natyral te cilet mundesojne nxirjen e lekures ne menyre te njetrajteshme dhe ne nivelin e duhur por mbi te gjitha ne menyre te shendetshme.

KODI: i-8006741009274 Kategori: , ,

KREM BIO SUN SPOT REDUCTION

Krem Bio Sun Spot Reduction | Mbron dhe eleminon njollat e diellit

Krem i cili eleminon njollat e diellit dhe te shtatezanise, njekohsisht siguron mbrojtje nga dielli me SPF 50 ( faktor mbrojtes). Rekomandohet per te gjitha llojet e lekures. Me filtra natyral te cilet mundesojne nxirjen e lekures ne menyre te njetrajteshme dhe ne nivelin e duhur por mbi te gjitha ne menyre te shendetshme.

Rezistent ndaj ujit per 90 minuta. Perhapet lehtesisht ne fytyre, dhe pershatet me cdo lloj make-up pas aplikimit te tij.

Bli online | kurse kohe & para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Kremra

Be the first to review “Krem Bio Sun Spot Reduction | Mbrojtes SPF 50”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem bio sun spot reduction

Krem Bio Sun Spot Reduction | Mbrojtes SPF 50