Krem kunder thinjave | Colour restoring Magic Mix 250 ml

1,690 L1,990 L (-15%)

Ka stok

KODI: L-2120203 Kategori: ,

KREM KUNDER THINJAVE | COLOUR RESTORING 250 ML

Krem kunder thinjave Colour restoring per t’ju dhene ngjyren natyrale te flokeve tuaj serish.

I pershtatshem per meshkuj dhe femra.

Magic Mix eleminon floket gri dhe forcon flokun duke i rikthyer ngjyren natyrale.

Me perberje natyrale bimore, pa perberes te demshem per shendetin apo kimikate.

Kremi Magic Mix permban lende ushqyese dhe balsam qe ndihmojne ne zbutjen e flokeve duke u dhene shkelqim dhe gjalleri.

Jepuni flokeve tuaj shkelqimin, fortesine dhe mirembajtjen qe u nevojitet me kremin Magix Mix.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Shampoo

Ngjyra

Kapaciteti

250ml

Be the first to review “Krem kunder thinjave | Colour restoring Magic Mix 250 ml”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shampo kunder thinjave ne shitje online ne dyqan taxi

Krem kunder thinjave | Colour restoring Magic Mix 250 ml

1,690 L1,990 L (-15%)

Shto ne Shporte