Shampo ngjyruese dhe kundra renies se flokeve | Subaru

1,900 L

Ka stok

 • Shampo me eksktrakt bimor.
 • Mirembane floke tuaj.
 • Shampo natyrale ngjyruese dhe kundra renies se flokeve
 • Ndihmon flokët të rriten shpejt.
 • Lyej flokët në 5 minuta, ne menyre natyrale.
KODI: shampo-subaru Kategori: , , ,

SHAMPO NGJYRYESE DHE KUNDRA RENIES SE FLOKEVE 

Shampoja më e mirë për flokët tuaj! Shampoja bimore dhe cilesore është një produkt për kujdesin e flokëve me një formulë të produkteve bimore franceze, të zhvilluar nga Qendra Ndërkombëtare e Kërkimit Yucaitang bazuar në karakteristikat e flokëve të Oriental, duke kombinuar teknologjinë e avancuar biologjike të kujdesit për flokët me recetën sekrete nga nxjerrja e mjekësisë tradicionale Franceze.

SHAMPO BIO PER FLOKET

Rezultati i parë nga shampoja natyrore më e mirë e flokëve eshte zhdukja graduale e thinjave dhe eleminimi i renies se flokut. Shampo e zezë për flokë Dexe është një produkt natyral, jo toksik dhe me teknologji të lartë. I gjithë procesi i të ushqyerit, kujdesi për flokët, mbrojtja e flokëve, restaurimi dhe errësimi.

Me përparësi te kostos së ulët, kursimit të kohës, kursimit të problemeve, lehtësisë dhe komoditetit, në përdorim afatgjatë, elementët aktivë bimorë gradualisht mund të hyjnë në flokë folikulat dhe formojnë pigmentim, duke siguruar flokë të shëndetshëm, të errët dhe me shkëlqim pa marrë parasysh se çfarë lloji të flokëve keni. Pasi të keni përdorur shampon bio, do ta pëlqeni atë me siguri te plote. Kujdesuni ne cdo moment per mirembajtjen e flokeve tuaj.

Karakteristikat:shampo natyrale per floket bli online dyqan taxi
 • Ekstrakt xhenxhefili.
 • Shampo natyrale ngjyruese dhe kundra renies se flokeve
 • Ndihmon flokët të rriten shpejt.
 • Lyej flokët në 5 minuta, ne menyre natyrale.
 • Jepuni flokeve tuaj shkëlqim dhe shendet.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Shampoo

Be the first to review “Shampo ngjyruese dhe kundra renies se flokeve | Subaru”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shampo natyrale ngjyrues per floket bli online dyqan taxi

Shampo ngjyruese dhe kundra renies se flokeve | Subaru