Boje flokesh per floke te zeza | Dexe Shampoo

1,490 L

Ka stok

  • Per floke me ngjyre mahnitese ne vetem pak minuta.
  • Shampo 100% natyrale.
  • Largon zbokthin.
  • Ushqen floket me lendet ushqyese qe jane te nevojshme.
  • Parandalon renien e flokeve.
KODI: boje-flokesh-per-floke-te-zeza Kategori: , ,

BOJE FLOKESH PER FLOKE TE ZEZA 

Boje flokesh per floke te zeza eshte nje shampo 100% natyrale.Ju do te keni nje ngjyre mahnitese dhe floke te shendetshem ne nje kohe te shkurter.

BOJE PER FLOKUN | BLACK HAIR SHAMPOO

Shampoja e shpejte e ngjyrave të flokëve nga Dexe është një bojë revolucionare natyrale e flokëve për mbulimin e thinjave brenda pak minutash. Gjithashtu boja përdoret ashtu si një shampo normale dhe duhen disa minuta për të dhënë një mbulim të plotë të ngjyrës natyrale të flokëve.

Shampoja  është bërë nga ekstrakte bimore dhe krem ​​ushqyes bimor siç janë xhensen i egër, ganoderma lucidum i egër etj. Një kombinim i esencave të ndryshme të frutave dhe ekstrakteve bimore, qe shume shpejt i bën flokët tuaj të zeza në mënyrë të sigurt. Largon zbokthin, shton lëndët ushqyese në rrënjët e flokëve dhe në mënyrë efektive parandalon rënien e flokëve.

Përdorimi:black hair shamoo dexe bli online dyqan taxi

1. Ju lutemi sigurohuni që flokët të jenë tharë para përdorimit.
2. Vishni dorezat.
3. Shtrydhni kremin, përzieni në mënyrë të barabartë dhe vendoseni në flokë
4. Masazhoni flokët tuaj pak derisa kremi të përhapet në mënyrë të barabartë në flokë, mbajeni kremin mbi flokë për 5-10 minuta apo më shumë.
5. Lani dhe thani flokët.


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Boje flokesh per floke te zeza | Dexe Shampoo”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boje per floke te zeza blerje online dyqan taxi

Boje flokesh per floke te zeza | Dexe Shampoo