Komerdare plazhi 50 cm Swimming Ring

690 L

Ka stok

KODI: Q-7783226 Kategori: , ,

KOMERDARE PLAZHI 50 CM

Komerdare plazhi per femije me permasa 50 cm per ti argetuar ata ne ditet e nxehta te plazhit.

Fale materialit rezistent shume te sigurt ne perdorim siguron stabilitet maksimal gjate perdorimit nga femijet.

E pajisur me valvul per fryrje te lehte me pompe dhe mbyllje te sigurt per tu perdorur me pas. Mund t’i perdorni ne pishina apo plazh.

Siguron pershtatje te rehatshme ne belin e femijes tuaj dhe ne pjesen e poshtme te trupit ndersa jane duke luajtur ne pishine.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

komerdare

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Komerdare plazhi 50 cm Swimming Ring”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

komerdare plazhi per femije online ne dyqan taxi

Komerdare plazhi 50 cm Swimming Ring