Komarde femijesh me printe mikse frutash

490 L

Ka stok

KODI: Q-7783222 Kategori: , ,

KOMARDARE FEMIJESH ME PRINTE FRUTASH

Komardare femijesh me printe mikse te ndryshme frutash, per ti bere akoma me argetuese ditet e nxehta te plazhit.

Me ngjyra terheqese dhe printe fruash, material te bute me lekuren e femijeve dhe permasa te rehatshme per trupin e tyre.

Diameter 70 cm i cili mund te fryhet ne vetem pak sekonda me ane te nje pompe.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

komerdare

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Komarde femijesh me printe mikse frutash”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

komardare femijesh me printe frutash shitje online ne dyqan taxi

Komarde femijesh me printe mikse frutash