Komardare per femije dhe te rritur me xixa Glitter ring

1,990 L

Ka stok

KODI: Q-7783220 Kategori: , ,

KOMARDARE PER FEMIJE ME XIXA

Komardare per femije dhe te rritur me diameter 90 cm, me dizajn me xixa ne gold ose pink.

Argetim i shkelqyer per pushime, e pershtatshme per tu perdorur si ne pishine edhe ne plazh.

Bere nga material PVC pa arome dhe miqesore me lekuren. Projektuar me valvul te permiresuar qe redukton ne menyre efektive probabilitetin e rrjedhjes se ajrit. Fryhet lehtesisht me pompe ajri.

Projektuar per siguri dhe rehati gjate perdorimit, shtresa e saj eshte e bute nuk gervisht dhe nuk irriton lekuren.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

komerdare

Ngjyra

,

Be the first to review “Komardare per femije dhe te rritur me xixa Glitter ring”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

koamrdare plazhi glitter ring online ne dyqan taxi

Komardare per femije dhe te rritur me xixa Glitter ring