Komardare plazhi me Unicorn ne shitje

2,490 L

Ka stok

  • Komardare plazhi me Unicorn
  • Bere me material  shume rezistent
  • Ju ofron momente relaksi qendrimi mbi uje
  • Fryhet lehte dhe shume shpejt

KOMARDARE PLAZHI ME UNICORN

Komardare me forme unicorn plazhi, per te kaluar pushimet verore ne menyren me argetuese.

Bere nga material PVC shume rezistent dhe i qendrueshem gjate perdorimit, do te ndiheni shume komod gjate qendrimit mbi te.

Komardare plazhi ne shitje

Me ngjyra te pershtatshme per sezonin veror do pershtatet me se miri me stilin tuaj.  Me krahet anesore pervec pamjes elegante ju ofron dhe kapje te sigurt.

Fryhet shume shpejt me ane te nje pompe ne vetem pak caste.

Relaksohuni dhe argetohuni me miqte dhe familjen tuaj ne ditet prane detit me kete komardare plazhi.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

komerdare

Ngjyra

Be the first to review “Komardare plazhi me Unicorn ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

komardare plazhi ne forme njebrireshi blerje online ne dyqan taxi

Komardare plazhi me Unicorn ne shitje