Komardare per femije mbi 3 vjec Frozen Kids Floater

590 L

Ka stok

KODI: Q-7783221 Kategori: , ,

KOMARDARE PER FEMIJE MBI 3 VJEC FROZEN

Komardare per femije mbi 3 vjec deri ne 6 me personazhin e preferuar te Frozen.

Bere nga material PVC e bute dhe e lemuar per te mos irrituar lekuren e femijeve dhe teper rezistent.

Ideal per fillimet e hershme te mesimit te notit tek vogelushet, duke i argetuar ata dhe duke nxitur imagjinaten e lojerat kreative.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

komerdare

Ngjyra

Be the first to review “Komardare per femije mbi 3 vjec Frozen Kids Floater”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

komardare per femije 3 deri 6 vjec online ne dyqan taxi

Komardare per femije mbi 3 vjec Frozen Kids Floater