Komardare plazhi ne forme flamingo 90 cm

1,190 L

Ka stok

KODI: Q-7783223 Kategori: , ,

KOMARDARE PLAZHI NE FORME FLAMINGO

Komardare plazhi me dizajn unik ne forme flamingo ne ngjyre roze.

Me diameter 90 cm per perdorim nga femije dhe me te rritur. Fryhet lehtesisht me ane te nje pompe per komardare.

Teknologjia e prodhimit me cilesi te larte do te siguroje jetegjatesi te ngjyres se komardares pa e humbur shkelqimin e saj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

komerdare

Ngjyra

Be the first to review “Komardare plazhi ne forme flamingo 90 cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

komardare plazhi forme flamingo online ne dyqan taxi

Komardare plazhi ne forme flamingo 90 cm