Komardare ne forme varke me timon per femije

1,290 L

Ka stok

KODI: Q-7783229 Kategori: , ,

KOMARDARE NE FORME VARKE

Komardare ne forme varke me timon per femije 0-3 vjec.

Me hapesire ne bazen e saj per te vendosur kembet e vogelusheve do ti ndihmoje ata te kapercejne friken e ujit.

Argetojini femijet ne ditet e nxehta dhe mesojini hapat e para te notit me kete komardare.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

komerdare

Ngjyra

Be the first to review “Komardare ne forme varke me timon per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kids boat float online ne dyqan taxi

Komardare ne forme varke me timon per femije