Karrige portabel per piknik me strukture metalike

3,490 L

Ka stok

KODI: L-2120221 Kategori: ,

KARRIGE PORTABEL PER PIKNIK ME STRUKTURE METALIKE

Karrige portabel relaksi per piknik me strukture rezistente metalike ne ngjyre te bardhe.

Me peshe te lehte dhe rezistente, ka dizajn te palosshem qe e ben me te lehte transportin e saj.

Te palosshme dhe te lehta ne peshe keto karrige kane mbeshtetese brryli me plastike ABS dhe pelhure Oxford e cila nuk mban lageshtine.

Materiali i tyre rezistent pastrohet lehte dhe mundeson perdorim afatgjate.

Mund te perdoret si ne kopshtin e shtepise ashtu edhe ne ballkon,  plazh, kamping apo edhe brenda shtepise tuaj.

Karakteristika

  • Karrige relaksi portative
  • Permasat: 42 x 52 x 82 cm
  • Struktura metalike me tuba 19 mm
  • Veshje pelhure ne ngjyre blu

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

karrige

Ngjyra

Be the first to review “Karrige portabel per piknik me strukture metalike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karrige plazhi portabel ne shitje online ne dyqan taxi

Karrige portabel per piknik me strukture metalike