Kapsula per detoksifikimin e melcise

1,390 L

Ka stok

  • Paketim me 60 kapsula
  • Forcon imunitetin
  • Detoksifikon gjakun dhe melcine
  • Veti antivirale
KODI: b2201369 Kategori: ,

Kapsula me limon, majdanoz dhe hudher

Kombinimi i pasur i hudhres , majdanozit dhe limonit ndihmon ne detoksifikimin e melcise. Ndihmon ne zberthimin e melcise dhe uljen ndjeshem te oreksit.

Ka veti te fuqishme antivirale gjithashtu forcon sistemin imunitar dhe detoksifikon e gjakut.

Kapsula konsumohet 2 here ne dite pas ushqimit.

Kujdes mos e tejkaloni konsumin , produkti eshte vetem nje suplement ushqimor.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Be the first to review “Kapsula per detoksifikimin e melcise”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kuti me 60 kapsula xhelatinoze 600mg

Kapsula per detoksifikimin e melcise