Kapsula me vajin e farave te zeza

1,490 L

Ka stok

  • Paketimi permban 100 kapsula
  • Forcon imunitetin
  • Ndikon pozitivisht ne sistemin mendor
  • Permirson sistemin skeletor
KODI: b2201368 Kategori: ,

Vaj i farave te zeza

Vaji i fares se zeze njihet gjeresisht per vetite e tij anti-inflamatore dhe antioksidante. Eshte nje ilac natyral shume i mire qe sjell benefite te pafundme per organizmin.

Ndikon pozitivisht ne shendetin mendor , ne lehtesimin e semundjeve si autizem dhe alzhaimer .

Ndikon ne shendetin e zemes duke ushqyer enet e gjakut . Ndikon ne shtimin e oreksit dhe forcimin e metabolizmit.

Keshillohet te kosumohet 2 here ne dite pas buke.

Kapsule xhelatinoze e ndertuar nga mishi i vicit . Certefikuar si nje produkt Hallall.

Paketimi permban 100 kapsula.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Be the first to review “Kapsula me vajin e farave te zeza”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kuti me 100 kapsula 1000g

Kapsula me vajin e farave te zeza