Suplement Eukalips | Integraflor Eucalipto

2,290 L

Ka stok

Perdorimi: Rekomandohet te merrni keto kapsula 2 deri ne 3 kapsula ne dite te shoqeruara me uje, mundesisht pas konsumimit te ushqimit.

KODI: i-8019359020746 KATEGORIA:

SUPLEMENT EUKALIPS | FLORA

Suplement Eukalips per permiresim te mukozes orofaringale

Vaji esencial i eukalipsit 100% i paster dhe natyral fitohet nga distilimi i avullit me gjethet. Kapsulat Integraflor Eukalips, ne saje te veprimit qetesues jane te dobishme per mukozen orofaringale dhe tonin e zerit. Keto kapsula kane nje efekt te dobishem balsamik. Paketimi permban 30 kapsula prej 400mg secila.

Perdorimi: Rekomandohet te merrni keto kapsula 2 deri ne 3 kapsula ne dite te shoqeruara me uje, mundesisht pas konsumimit te ushqimit.


Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Lloji

Suplemente

Be the first to review “Suplement Eukalips | Integraflor Eucalipto”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Suplement eukalips

Suplement Eukalips | Integraflor Eucalipto