Bustina Anti rrudhe per syte | Jenuesse

390 L

Ka stok

Bustine per heqjen e rrudhave , heq qeset poshte syve dhe cdo rrudhe ne fytyre per 2 minuta .
Kure ideale per heqjen e rrudhave te syve .

KODI: bustine-anti-rrudhe-jenuesse Kategori: ,

Bustina Anti rrudhe per syte | Jenuesse

Bustina Anti rrudhe | Heqjen e rrudhave te syve | Jenuesse – Blerje online ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Rrudhat e syve tani nuk do te jene me nje problem me Bustina Jenuesse .

BUSTINAT ANTI RRUDHE

Bustina Jeunesse instantly ageless bli porosit online dyqan taxi

Nese e keni problem te prisni gjate per te trajtuar rrudhat atehere aplikoni kete bustine .
Lekura poshte syve eshte mjaft delikate dhe rrudhat mund te shfaqen dhe ne nje moshe te re si pasoje e mungeses se lageshtise . Humbja e kolagjenit , ekspozimi në diell dhe humbja e elasticitetit te lekures jane te gjithe kontribues ne shfaqjen e rrudhave.
Bustine per heqjen e rrudhave , heq qeset poshte syve dhe cdo rrudhe ne fytyre per 2 minuta .

Kure ideale per heqjen e rrudhave te syve .

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kremra

Be the first to review “Bustina Anti rrudhe per syte | Jenuesse”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bustina anti rrudhe bustine dyqan taxi online porosi blerje per heqjen e rrudhave te syve

Bustina Anti rrudhe per syte | Jenuesse