Corape Silikon Gel | Smiling foot | Bli online

790 L

Ka stok

Ndikojne ne zbutjen e lëkurës së ngordhur, përmirësimin e lëkurës së ashpër.
-Riparimin e plasaritjes së këmbëve, riparimin e plasaritjes së thembrës, shputën mbrojtëse.
-Kundër fërkimit dhe mbrojne lëkurën kundër plasaritjes.
-Material i butë për të thithur tronditje, lehtësuar dhimbjet e forta pas një kohe të gjatë duke ecur dhe duke qëndruar në këmbë.
-Për të parandaluar fasciitin planar, calluses, misrat, flluskat dhe bunions.
-Lehtë, e butë, e sigurt, jo toksike dhe e padëmshme për këmbët tuaja

KODI: 10301929 Kategori: ,

SMILING FOOT | CORAPE SILIKON GEL

Corape silikon Gel | Smiling Foot

Corape silikon gel per komfortin dhe rehatine tuaj maksimale. E bejne kemben te ndihet si mbi re. Me nje dizajn ideal per largimin e erërave te pakendshme dhe baktereve nga këmbët tuaja. Shmang plasaritjet dhe krijimin e lekures se trashe. Puna juaj ju kerkon te jeni gjate gjithe kohes ne levizje, merreni me aktivitet fizik per ore te tera apo shetisni cdo dite. Keto jane nje produkt i nevojshem per rehatine e kembes suaj.

Mbroni lëkurën e këmbëve kundër plasaritjes, bëni këmbët tuaja të padëmtuara, mbajini këmbët tuaja të shëndetshme dhe të bukura gjatë gjithë kohës.corape silikon gel

Projektuar me vrimat e ajrit përreth për të parandaluar djersitjen dhe erën gjatë gjithë ditës për një rehati dhe mbështetje më të mirë.

Te pershtatshme per meshkuj dhe femra.
Paketimi perfshin 1 pale corape ne ngjyre nude. Pershtaten per numra 35-41. 

Corape Silikon Gel

 

Karakteristika

-Ndikojne ne zbutjen e lëkurës së ngordhur, përmirësimin e lëkurës së ashpër.
-Riparimin e plasaritjes së këmbëve, riparimin e plasaritjes së thembrës, shputën mbrojtëse.
-Kundër fërkimit dhe mbrojne lëkurën kundër plasaritjes.
-Material i butë për të thithur tronditje, lehtësuar dhimbjet e forta pas një kohe të gjatë duke ecur dhe duke qëndruar në këmbë.
-Për të parandaluar fasciitin planar, calluses, misrat, flluskat dhe bunions.
-Lehtë, e butë, e sigurt, jo toksike dhe e padëmshme për këmbët tuaja.

Specifikimet

Materiali: Silikon
Pershtaten per numrat e kembes nga 35-41


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Corape

Be the first to review “Corape Silikon Gel | Smiling foot | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

corape silikon gel

Corape Silikon Gel | Smiling foot | Bli online

WhatsApp chat