Jastek dhe Batanije Beatrice – Best Price – High Quality

3,490 L

Ka stok

 • Marka: Beatrice
 • I perbere nga material mikrofibër cilësor ne ngjyre te kuqe
 • Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme
 • Elegance për çdo cep të shtëpisë tuaj
 • Lahet ne lavatrice në 30°C
 • Dimensionet e batanijes: 200 x 200 cm
 • Dimensionet e jastekut: 40 x 40 cm
 • Ngjyra: E kuqe
 • Kodi: VP0815
KODI: 3830073443742 Kategori: , , ETIKETIMI:

JASTEK DHE BATANIJE – BEATRICE

Ky set ka nje perberje shume cilesore me nje permasa  e domosdoshme per cdo person qe ben perdorimin e produktit. Linja e jasekut dhe e batanijes ka nje dizanj te thjeshte njengjyresh, ku jane te krijuar me mikrofibra, me nje material cilesor dhe te ngrohte. Aksesor shtepie i domosdoshem dhe lehtesisht e kombinueshme ne ambjentin tuaj.

GJUME KOMOD DHE TE REHATSHEM | DYQAN TAXI

Nese deshironi te keni nje gjume komod dhe te rehatshem ju vjen ne ndihme ky set i mbrekullueshem qe mund ta keni gjithmone me vete kudo qe te shkoni qofte ne udhetime tuaja ose ne shtepine tuaj per nje pamje luksoze dhe te ndricme. Multifunksional pasi mund të përdoret si një batanije, jastëk, mbulesë tavoline ne piknik apo si një xhep praktik i këmbëve.

I perbere nga mikrofibra cilësor dhe të butë që janë jashtëzakonisht të hollë dhe miqësorë për lëkurën tuaj, pa u shqetesuar per problemet e trupit sidomos ne dite e ftohte te dimerit ku shumicen e kohes rrime ne shtepi, kerkojme vetem qe te ndjejme nje ngrohtesi dhe butesi ne trupin tone.

SET DEKORATIV | BLI ONLINE | DYQAN TAXI 

 • Marka: Beatrice           Batanije -Jastek-Beatrice- Red
 • Material mikrofibër cilësor
 • Butësi e jashtëzakonshme
 • Praktike per ta marre me vete
 • Keshillohet te lahet ne temperature në 30°C
 • Dimensionet e batanijes: 200 x 200 cm
 • Dimensionet e jastekut: 40 x 40 cm
 • Ngjyra: E kuqe
 • Kodi: VP0815

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Batanije, Jastek

Ngjyra

Be the first to review “Jastek dhe Batanije Beatrice – Best Price – High Quality”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jastek dhe Batanije Beatrice - Best Price - High Quality