Leve kontrolli | Dual Shock 4

2,500 L3,500 L (-29%)

Ka stok

 • Lidhjet: Bluetooth, Micro USB, hyrja stereo mini.
 • Bateria: litium.
 • Përmasat e produktit 6,34 x 2,24 x 3,94 inç.
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • E pershtatshme per PS4.
KODI: leve-kontrolli-dual-shock-4 Kategori: , ,

LEVE KONTROLLI DUAL SHOCK 4

Prekja, forma dhe ndjeshmëria e butonave analog dhe shkas të DualShock 4S janë përmirësuar për t’i ofruar lojtarëve kontroll të plotë për të gjitha lojërat në PlayStation 4.

WIRELESS CONTROLLER PS4

Karakteristikat revolucionare si shiriti i prekjes, drita e integruar dhe mikrofoni i integruar ofrojnë mënyra të reja interesante për të përjetuar dhe bashkëvepruar me lojërat tuaja dhe foleja e saj audio 3.5 mm ofron një zgjidhje personale audio për lojtarët që duan të praktikojnë duke dëgjuar lojërat e tyre në mënyrë private.

Kontrolluesi me valë DualShock 4 mund të rimbushet lehtësisht duke e futur në sistemin tuaj Playstation 4, edhe kur jeni në modalitetin e gatishmërisë, ose me ndonjë karikues standard me një mikro-USB port.

Specifikat:wireless controller ps4 bli online dyqan taxi
 • Lidhjet: Bluetooth, Micro USB, hyrja stereo mini.
 • Bateria: litium.
 • Përmasat e produktit 6,34 x 2,24 x 3,94 inç.
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • E pershtatshme per PS4.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Leve kontrolli | Dual Shock 4”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

leve kontrolli dual shock 4 bli online dyqan taxi

Leve kontrolli | Dual Shock 4

2,500 L3,500 L (-29%)

Shto ne Shporte