Leve kontrolli PubG per AK-66+ | PubG Mobile Controller

1,200 L

Ka stok

  •  Kompresimi fizik, gjuajtja e shpejtë, e ndjeshme dhe pa vonesë.
  • Leva mund të rrotullohet 90 gradë, duke mos errësuar ekranin.
  • E lehte dhe komode ne perdorim.
KODI: pubg-controller Kategori: ,

LEVE KONTROLLI PUBG PER AK-66+

Leve kontrolli PubG per AK66+ eshte nje leve teper praktike me nje dizajn komod dhe teper i lehte per t’u perdorur.Doreza e kontrolluesit është e dizajnuar ergonomikisht dhe doreza përshtatet në mënyrë të përsosur në dorë, duke e bërë të lehtë mbajtjen edhe kur përdoret për periudha të gjata kohore pa lodhje

PubG Mobile Controller

Me këtë version të fundit të përmirësuar, do të merrni një përvojë më të mirë të lojrave.
Perbehet nga materiali përçues i bakrit te kuq me cilësi të lartë, kështu që përçueshmëria dhe ndjeshmëria bëhen i lartë Meqenëse butoni i këmbëzës mund të kthehet 180 gradë, ju mund t’i përgjigjeni mesazhit menjëherë pa hequr dorezën.

Dizajn i arritshëm, butoni nuk bllokon ekranin / pamjen e telefonit inteligjent! Ju mund të shijoni kojerat me shpejtësi të lartë pa humbur armikun.
Leva e kontrolli eshte teper e  për t’u përdorur, nuk nevojiten mjete ose drejtues për të përfunduar instalimin në sekonda. Thjesht vendosni butonat e xhirimit dhe synimit nën butonin e prekjes në faqen “personalizo”, ruani cilësimin dhe filloni lojën për të qenë fitues. Nuk ka nevojë për furnizim me energji elektrike dhe drejtues, me precizion të lartë dhe me ndjeshmëri të lartë
Perputhet  në mënyrë perfekte me telefona 4.7 deri 6.5 inç. Projektuar për lojëra në iPhone IOS dhe Android.

Specifikimet:leve per lojra pubg bli online ne dyqan taxi
  • Ngjyra: E zezë
  • Materiali: plastik
  • Madhësia e telefonit celular të zbatueshëm: 4.7-6.5 inç telefon celular
  • Madhësia: rreth 155 * 120 * 42 mm / 6,11 * 4,73 * 1,66 ”

    Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Ngjyra

Be the first to review “Leve kontrolli PubG per AK-66+ | PubG Mobile Controller”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pubg mobile controller bli online ne dyqan taxi

Leve kontrolli PubG per AK-66+ | PubG Mobile Controller