Elektrik koke me llamba LED | High Power Headlamp

2,200 L

Ka stok

  • Elektrik koke me tre llamba LED.
  • Material cilesor dhe rezistent.
  • Ideal per ne erresire, peshkim, gjueti, kamping etj.
  • Praktik dhe shume komod ne perdorim
KODI: 998876543530708 Kategori: , ,

ELEKTRIK KOKE ME LLAMBA LED

Elektrik koke me rrip fleksibel qe pershtatet mjaft mire me koken, pa krijuar bezdisje gjate perdorimit.

Me tre llamba te fuqishme LED ky elektrik dore do te prodhoje ndricim te larte kurdo qe do t’ju nevojitet.

Praktik dhe shume komod per t’u përdorur ne kamping, apo ecje te gjata ne erresire.

I nevojshem kudo ne erresire, peshkim, gjueti, kamping, ose kur kryeni pune riparimi qe kerkon saktesi te vecante.

Me tre modalitete ju mund te zgjidhni mes drites se ulet, te larte dhe te kombinuar. Rregullim i kendit per t’ju pershtatur nevojave tuaja, lehte per t’u perdorur.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

elektrik

Ngjyra

Be the first to review “Elektrik koke me llamba LED | High Power Headlamp”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

elektrik koke me tre llamba blerje online ne dyqan taxi

Elektrik koke me llamba LED | High Power Headlamp