Fashe boksi per mbrojtje ne shitje online

990 L1,290 L

  • Fashe boksi per mbrojtje gjate stervitjes
  • Material pelhure rezistente ndaj konsumit
  • Mban duart dhe kyces e sigurta
  • Me permasa 3 dhe 5 meter
3 meter5 meter
Pastro
KODI: Q-2121411 Kategori: , ,

FASHE BOKSI PER MBROJTJE

Fashe boksi per mbrojtjen maksimale te duarve gjate stervitjes.

Me ngjitje te forte dhe te rregullueshme, per tiu pershtatur me se miri dores tuaj.

Te bera nga material pelhure te rehatshme ne perdorim , te papershkueshme nga djersa dhe rezistente ndaj konsumit per nje mbrojtje me te mire.

Prej poliestre dhe najloni keto fasha do ju sigurojne rehati dhe siguri gjate perdorimit.

Mbeshtjellese dore ideale per cdo aktivitet boksi. Do te mbaje duart e sigurta dhe kycet e dores te mbrojtura gjate trajnimit.

Karakteristika

  • Pesha  35g
  • Ngjyra: e zezë, e verdhe
  • Te pershtatshme per natyre, palester, stervitje ne shtepi

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Masa

3 meter, 5 meter

Ngjyra

Be the first to review “Fashe boksi per mbrojtje ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbrojtese per duart ne stervitje bli online ne dyqan taxi

Fashe boksi per mbrojtje ne shitje online

990 L1,290 L

Shto ne Shporte