Leter murale roll me figure mermeri | Mural Paper Marble

990 L

Ka stok

 

 • Leter murale praktike dhe cilesore.
 • Pastrohet lehte, mjafton t’a pastroni me nje leter te lagur.
 • Elastike dhe mund t’i jepni format qe ju deshironi.
 • Permasat : 60cmx300cm
 • Mund t’e dekoroni ambjente te ndryshme me të.
KODI: leter-murale-mermer Kategori: , ,

LETER MURALE ROLL | ME FIGURE MERMERI

Leter murale me figure mermeri teper cilesore dhe anti – lageshtires. Nje leter murale me te cilen mund te dekoroni shtepine tuaj ne menyre perfekte. Sapo te vendosni letren murale do ju jape ndjesine si te ishte i ndertuar me mermer te vertete.

Leter murale per dekorimin e shtepise suaj

Nje leter murale teper praktike dhe e lehte per t’u vendosur. E perbere nga material teper cilesor qe pervec se eshte i kendshem nuk lejon as lageshtiren te depertoj ne te.

Nese jeni te lodhur duke shpenzuar parate tuaja me bojera te ndryshme atehere zgjidhjen e gjeni vetem te Dyqan Taxi. Ju mund t’a vendosni ne cilendo dhomes te shtepise suaj dhe mund t’i jepni format qe ju vete deshironi.  Letra murale me figure mermeri eshte teper e lehte per t’u pastruar, mjafton t’a pastroni me leter te lagur e me pas t’a thani per nje rezultat me te kenaqshem.

Letra murale mund te perdoret per shtepine tuaj, zyren tuaj, ose vende te tjera te cilat ju deshironi apo i shihni te pershtatshme.

SPECIFIKAT:White Marble Wall Mural bli online in dyqan taxi
 • Leter murale praktike dhe cilesore.
 • Pastrohet lehte, mjafton t’a pastroni me nje leter te lagur.
 • Elastike dhe mund t’i jepni format qe ju deshironi.
 • Permasat : 60x300cm.
 • Mund t’e dekoroni ambjente te ndryshme me të.

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Leter murale roll me figure mermeri | Mural Paper Marble”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

leter murale me figure mermeri bli online ne dyqan taxi

Leter murale roll me figure mermeri | Mural Paper Marble