Wireless Controller T-12 | Paisje elektronike per lojra

3,490 L3,700 L (-6%)

Ka stok

  • Lidhet me paisjet e tjera ne saje te bluetooth.
  • Shume praktike dhe funksionale.
  • Material palstik shume cilesore.
  • Lidhet me pc, laptop, tv, celular etj.
  • Ngjyre e zeze.
KODI: K-200720-008 KATEGORIA:

PAISJE ELEKTRONIKE PER LOJRA – T12

Paisje elektronike e cila lidhet me televizorin tuaj me ane te bluetooth ose internetit dhe ju jep nje pamje prej kinemaje. Me kete paisje ju mund te perjetoni boten magjike te lojerave tuaja elektronike te cilat preferoni me shume.

WIRELESS CONTROLLER T-12 – BLI ONLINE – DYQAN TAXI

wireless controller bli online dyqan taxiWireless Controller T-12 është i përshtatshëm për lidhje me ane Bluetooth dhe PS3 me paisjet Andriod / iOS / Win 7 / Sistem 8/10.

Ajo mund te lidhet me celularin tuaj, tableten televizorin, laptopin apo kompjuterin tuaj.

Me ane te kesaj paisje loja juaj do te jete e sakte dhe e kontrollueshme, tashme ju mund te tregoni te gjitha aftesiste tuaja qe pasijet e tjera elektronike nuk ua kane mundesuar.

Permasat e ketij produkti jane 6.88×2.55×5.31 , te cilat ofrojne nje peshe shume te lehte duke mos ju lodhur edhe duke u pershtatur mjaft mire me doren tuaj.

Material i saj eshte plastike shume cilesore dhe e qendrueshme

Bateria: 400 mAH.

Suporton lidhje me madhesine deri ne 6 inch.

Bateri e karikueshme e tij lejon qe ju ta perdorni deri ne 8 ore pa nderprerje.

Bli Mire dhe Lire vetem duke porositur ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Wireless Controller T-12 | Paisje elektronike per lojra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

wireless controller bli online dyqan taxi

Wireless Controller T-12 | Paisje elektronike per lojra

3,490 L3,700 L (-6%)

Shto ne Shporte