Wireless Transmetues | Wifi Transmitter

2,500 L

Ka stok

Audio remote control
Suporton bluetooth A2DP dhe AVRCP

KODI: 2017020216 Kategori: , Etiketime: , , , ,

Wireless Transmitter

Wireless Transmetues me Bluetooth , Blerje Online Wireless Transmitter ne Dyqan Taxi

Wireless Trasnmetues qe ju ofron nje eksperience te re. Eshte nje Wireless transmetues i kualitetit te larte. Mund te transferoje burime te ndryshme te zerit ne pajisje si PS4,XBOX,TV,VCD/DVD MP3 ne wireless dhe me pas e kalon ne kufje dhe altoparlant me funksionin Bluetooth . Audio nuk humbet cilesine e saj , dhe nuk shtremberohet.
Transmetues ku instalimi eshte i thjeshte dhe nuk ka nevoje per kabllo te ngaterruar.

Transmetues me bluetooth per muzike

Bluetooth : 3.0 + EDR
Frekuenca : 2402MHz-2480MHz
Distanca : Deri ne 10 m
Bateria : Li-Po 100mAh
Kapaciteti karikimit: DC 5.0V

Blerje Online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Wifi Adapter

Vleresim mesatar

3.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
100%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    nga Tole

    Prsh si kaloni,doja tu pyesja a funksionon qe nga tel ta lidh qe ti shikoj ne tv video ose foto me ane te kesaj paisje bluetooth.

Main Menu

Wireless Transmetues me bluetooth Wireless Transmitter Blerje Online Dyqan Taxi

Wireless Transmetues | Wifi Transmitter