Karikus per makine | Car Charger Premium | Karikus Universal

1,000 L

Ka stok

Car Charger me micro USB

KODI: 20160106 Kategori: , , Etiketime: , , , ,

UNIVERSAL CAR CHARGER

Karikus per makine | Car Charger Premium | Karikus Universal ne DyqanTaxi

Car charger Premium i cili i perket nje teknologjie optimale te karikimit .
Karikues per makine me mbrojtje optimale kunder mbinxehjes, mbitensionit dhe mbirrymes. Ky car charger punon me iPhone, Nokia, Samsung, LG, Blackberry dhe shume marka te tjera.

UNIVERSAL CAR CHARGER

Car charger Premium shume praktik .Karikoni telefonin tuaj pa patur nevoje per karikuesin e zakonshem.
Me nje proces te optimizuar ky car charger nuk do ju lere asnjehere ne balte.

Car charger Premium me Micro USB .


Porosit Online tani ne  Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Karikues

Be the first to review “Karikus per makine | Car Charger Premium | Karikus Universal”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Karikus makine porosit online bli online dyqantaxi dyqan taxi | Car Charger Premium | Karikus Universal

Karikus per makine | Car Charger Premium | Karikus Universal