Leve kontrolluese | PubG Mobile Controller AK 16

600 L

Ka stok

 • I vogël dhe i lëvizshëm.
 • Fleksibel.
 • Komod dhe praktik.
 • Dizajn i rehatshem.
 • I lehte ne perdorim.
 • I pershtatshem per shumicen e telefonave.

KODI: leve-kontrolli-ak-16 Kategori: ,

PUBG MOBILE CONTROLLER AK 16

Krejt i ri dhe me cilësi të lartë. I lehtë dhe praktik ne perdorim. I përshtatshëm për shumicën e telefonave celularë. Dizajni ergonomik ju lejon te beni nje loje te rehatshme. Dizajni unik i dorezës mund të mbrojë telefonat tuaj në çdo kohë dhe kudo.

Bërë nga materiale me cilësi të lartë, të dizajnuara ergonomikisht dhe jashtëzakonisht të qëndrueshme. Fleksibiliteti, saktësia, komoditeti dhe lehtësia e kontrollit, e bejne te vecante kete leve kontrolli.  Mbështetja në një pikë të vetme në majë të folesë së kartës telefonike parandalon prekjen aksidentale të butonit / Shutdown të vëllimit të telefonit.

Specifikat:
 • I vogël dhe i lëvizshëm.
 • Fleksibel.
 • Komod dhe praktik.
 • Dizajn i rehatshem.
 • I lehte ne perdorim.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendr me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Leve kontrolluese | PubG Mobile Controller AK 16”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pubg controller ak 16 bli online dyqan taxi

Leve kontrolluese | PubG Mobile Controller AK 16