Mini Tripod | Selfie Lamp Tripod

1,500 L

Ka stok

 • Fleksibël
 • Multifunksionale për transmetim të drejtpërdrejtë,
 • Me te ju mund te beni fotografitë dhe videot qe deshironi.
 • 3 nivele te drites.
 • 360 ° të rrotullueshme
 • Material rezistent dhe i forte.
KODI: Mini-Tripod-Selfie-Lamp-Tripod Kategori: , ,

MINI TRIPOD SELFIE LAMP 

 • Fleksibëlmini tripod per selfie bli online dyqan taxi
 • Multifunksionale për transmetim të drejtpërdrejtë,
 • Me te ju mund te beni fotografitë dhe videot qe deshironi.
 • 3 nivele te drites.
 • 360 ° të rrotullueshme
 • Material rezistent dhe i forte.
 • 2 “e gjerë x 2,5” e gjatë.
 • Me gjerësi të rregullueshme 2.25 “-3.25”.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Mini Tripod | Selfie Lamp Tripod”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini tripod selfie lamp bli online dyqan taxi

Mini Tripod | Selfie Lamp Tripod