Blender Hoffmans | Multifunksional

5,900 L6,500 L (-9%)

Ka stok

KODI: blender-hoffmans Kategori: , , ,

BLENDER HOFFMANS MULTIFUNKSIONAL

Rekomandojmë përdorimin e blenderit për të bërë pije të freskëta. Blenderi duke trazurar ushqimet tuaja, i ben ato te leshojne fibra dietike, pektinë, vitamina dhe elementë gjurmë.

Për fëmijët dhe të moshuarit, lëndët ushqyese absorbohen më lehtë. Për blenderin. Ju mund të thithni të gjithë ushqimin e të gjithë frutave ose perimeve në 30 sekonda. Ofron zgjidhje të shpejta dhe të përshtatshme të kuzhinës për të thjeshtuar jetën tuaj. Eshtë ideale për të bërë sasi të mëdha smoothie, pije kremoze, të ngrira për të gjithë familjet tuaja


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Blender Hoffmans | Multifunksional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender hoffmans

Blender Hoffmans | Multifunksional

5,900 L6,500 L (-9%)

Shto ne Shporte