Jastek Dekorativ – Beatrice Brown Pillow

590 L

Ka stok

 • I perbere nga material mikrofibër cilësor
 • Ne ngjyre kafe
 • Elegance për çdo cep të shtëpisë tuaj
 • Lahet ne lavatrice në 30°C
 • Permasat : 40 x 40 cm
 • Ngjyra: Kafe
 • Kodi: VP0821
KODI: 3830073443858 Kategori: , , ETIKETIMI:

JASTEK DEKORATIV – BEATRICE

Per t’i dhene shtepise suaj nje pamje te re dhe moderne jasteku dekorativ Beatrice eshte ideal per realizim e kesaj ideje. Me nje gershetim luksoz edhe butesi te jashtezakonshem ai do te behet nje nga te preferuarit tuaj. Me perberje nga materiale mikrofiber te nje cilesie te larte ai premton jetegjatesi. Jasteku Beatrice eshte ne ngjyren kafe, e cila eshte perfekte per t’u vendosur ne cdo cep te shtepise suaj duke u kombinuar mjaft mire me cilendo ngjyre. Jasteku per te mbajtur cilesine e tij me gjate rekomadohet te lahet ne temperaturen 30 grad4 celcius. Zgjidhni jastekun dekorativ Beatrice brown pillow per t’i dhene elegance dhomes suaj.

JASTEK DEKORATIV-BEATRICE BROWN PILLOW | BLI ONLINE 

 • I perbere nga material mikrofibër cilësor ne ngjyre kafejastek-dekorativ-beatrice-brown-pillow
 • Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme
 • Elegance për çdo cep të shtëpisë tuaj
 • Lahet ne lavatrice në 30°C
 • Dimensionet: 40 x 40 cm
 • Ngjyra: Kafe
 • Kodi: VP0821

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Jastek Dekorativ – Beatrice Brown Pillow”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jastek Dekorativ - Beatrice Brown Pillow