Jastek Dekori – Beatrice Soft & Modern Pillow

590 L

Ka stok

 • I perbere nga material mikrofibër cilësor ne te bardhe
 • Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme
 • Elegance për çdo cep të shtëpisë tuaj
 • Lahet ne lavatrice në 30°C
 • Dimensionet: 40 x 40 cm
 • Ngjyra: E bardhe

Bli online tani ne Dyqani Taxi dhe paguaj ne dorezim.

KODI: 3830073443810 Kategori: , , ETIKETIMI:

Beatrice Soft & Modern Pillow

Jastek Dekori i markes Beatrice. Me nje gershetim luksosz dhe nje butesi e jashtezakonshme ky jastek eshte nje nga me preferuarit per cilesine qe ofron. Porosisni tani ne Dyqani Taxi me cmimin me te mire por me cilesine maksimale.

Jasteku dekorativ Beatrice edhte i perbere nga 100 % pambuk ndaj edhe butesia optimale qe ofron eshte premtuese per nje kohe te gjate. Fale kesaj, jasteku siguron nje qendrim te rehatshem te kokes apo qafes tuaj duke u bere ta ndjeni maksimalisht rehatine qe ofron. Mikrofibrat cilesor te bardhe bejne qe jasteku te jete elastik edhe te marri formen e meparshme pasi ju ta keni perfunduar gjumin tuaj. E mira e se mires qe vjen nga marka e njohur Beatrice eshte edhe fakti qe cdo produkt per dhomat e gjumit mund te perdoret mjaft mire edhe si dekor. Me nje dizajn modern dhe elegant shtepia juaj do te duket shume terheqese per mysafiret tuaj. Ju mund ta perdorni jastekun ne cdo cep te shtepise tuaj edhe ai do qendroje mrekullisht mire.

JASTEK DEKORATIV – BEATRICE

 • I perbere nga material mikrofibër cilësor ne te bardhe
 • Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme
 • Elegance për çdo cep të shtëpisë tuaj
 • Lahet ne lavatrice në 30°C
 • Dimensionet: 40 x 40 cm
 • Ngjyra: E bardhe
 • Kodi: VP0817

Bli online tani ne Dyqani Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Jastek Dekori – Beatrice Soft & Modern Pillow”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jastek Dekori - Beatrice Soft & Modern Pillow