8 Hours Of sleep | Jastek Udhetimi per qafen

2,390 L

Ka stok

Marka: Xiaomi
Dimensionet: 640*165mm

KODI: 6970272522453 KATEGORIA:

JASTEK PER QAFEN | 8 Hours of sleep

8 Hours of sleep | Jastek udhetimi per qafen | Xiaomi Mi ne Dyqan Taxi 

Jastek per qafen Xiaomi 8H qe ju ndihmon te lehtesoni presionin e punes dhe lodhjen. Pavarsisht nese jeni duke udhetuar, punuar ose thjeshte duke qendruar ne shtepi, ky jastek e ben te mundur pusimin tuaj kudo. Material lateks i pastertise se larte. Importuar nga Tajlanda i perpunuar dhe i perdorur me pas si mbushje per jastekun tone. Ne krahasim me lateksin e integruar hapesira fizike e grimcave eshte me e madhe. Grimcat kane levizshmeri qe mund t’i perstaten qafes, belit, kembes dhe dores.

jastek udhetimi per qafen 8 hours of sleep

Mbulesa e jashtme e jastekut eshte e perbere nga pambuku Sinkiang. Pelhure e bute dhe elastike.Teknika e thurjes me dy kthesa e bejne pelhuren te bute dhe te jete e fryre plotesisht. Joni Argjend Poligjenikantibakterial nga Suedia mund te frenoje ne menyre efektive kerpudhat dhe bakteriet duke parandauar rritjen e tyre dhe eleminon aromen e keqe. Qendruesmeri e shkelqyeshme e cila mund t’i rezistoje dhe mjedisit te veshtire.

Ju mund te mbroni qafen tuaj dhe te shijoni cdo dite pa dhimbjen e tmerrshme te qafes.

8 hours of sleep jastek udhetimi per qafen

 

8 Hours of sleep

Karakteristikat

-Material Lateks natyral nga Rayong, zone e cila gjendet ne Tajlande e njohur per origjinen e lateksit. Moti ne te eshte i ngrohte dhe i lagesht keshtu qe cilesia e lengut natyror te latex eshte e shkelqyeshme. Grimcat e latex jane me te rehatshme. Grimcat kane levizshmeri, e cila ne menyre efektive zmadhon avantazhet e elasticiteti te bute.
-Mbulesa e siperme e pambukut eshte e perbere nga pambuku Sinkiang, pelhura este e bute, elastike dhe e fryre. Teknika e thyrrjes se dyfishte e perdredhur eshte teper miqesore ndaj lekures.
-8 hours of sleep miraton teknikat e kthimit ne forme Z dhe S.
-Me poligjen antibakterial frenohen te gjitha kerpudhat dhe bakteriet e ndryshme qe mund te formohen.
-Jastek Udhetimi me qendrueshmeri te shkelqyeshme.

Specifikat

Marka: Xiaomi
Dimensionet: 640*165mm


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “8 Hours Of sleep | Jastek Udhetimi per qafen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

8 Hours Of sleep | Jastek Udhetimi per qafen