Jastek Andorra prej pambuku

1,890 L

Ka stok

17567

KODI: 3830055839402 Kategori: , ETIKETIMI:

Jastek Andorra prej pambuku

Jastek Andorra prej Pambuku

  • I pershtatshem per te gjitha pozicionet e gjumit.
  • Pavarësisht nga pozicioni juaj i gjumit, jastëku do t’ju ofrojë gjumë të shkëlqyeshëm dhe mbështetje optimale për qafën dhe kokën tuaj, në mënyrë që të zgjoheni i clodhur.
  • Material 100% pambuk me fibra bambuje qe mundesojne thithjen e e jashtëzakonshme të lagështirës duke ofruar rehati për ata që djersiten shumë gjatë gjumi.
  • Teper miqesor cka e ben te pershtatshem per personat me lekure te ndjeshme, lahet ne lavatrice ne 60 grade.
  • Dimensione: 50 x 70 cm.
  • Kodi: VP0074.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Jastek Andorra prej pambuku”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jastek Andorra prej pambuku