Jastek Bamboo Lower Side Sleep

1,990 L

Ka stok

17623

KODI: 3830058880500 Kategori: , ETIKETIMI:

Jastek Bamboo Lower Side Sleep

Jastek Bamboo prej Pambuku

  • Kombinimi unik i jastëkut klasik dhe anatomik i cili do ju ofroje rehati maksimale.
  • Zgjedhje ideale për këdo që ka supet e ngushta dhe më së shpeshti fle ne nje ane ose shpine.
  • Ofron mbështetje të fortë për kokën, qafën dhe shpatullat, perbehet nga 100 % pambuk me fibra bambuje, e cila ka një kapacitet të shkëlqyeshëm të thithjes së lagështirës duke krijuar nje mjedis te fresket per gjume.
  • Rruazat e poliesterit nderthurur me silikonin në mbushjen e jastëkut janë jashtëzakonisht fleksible, që do të thotë se jastëku shpejt kthehet në formën e tij origjinale.
  • Dimensione: 50 x 70 cm.
  • Kodi: VP0080.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Jastek Bamboo Lower Side Sleep”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jastek Bamboo Lower Side Sleep