Jastek klasik me elasticitet Blerje Online

1,690 L

Ka stok

17277

KODI: 3830055835558 Kategori: , ETIKETIMI:

Jastek klasik Blerje Online

Jastek Klasik

  • I pershtatshem per te gjitha pozicionet e gjumit.
  • Pavarësisht nga pozicioni juaj i gjumit, jastëku do t’ju ofrojë gjumë të shkëlqyeshëm dhe mbështetje optimale për qafën dhe kokën tuaj.
  • Në mënyrë që të zgjoheni i clodhur.
  • Me elasticitet te larte lehteson dhimbjet dhe permireson rrjedhjen e gjakut.
  • Me arome livando qetesuese e cila ndihmon me pagjumesine dhe largon stresin.
  • Dimensione: 50 X 70 cm.
  • Kodi: VP0028.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Jastek klasik me elasticitet Blerje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jastek klasik me elasticitet Blerje Online