Jastek Chamomille Aromatherapy

1,690 L

Ka stok

18913

KODI: 3830065444092 Kategori: , ETIKETIMI:

Jastek Chamomille Aromatherapy

Jastek Chamomile Aromatherapy per te gjitha pozicionet e gjumit

  •  I pershtatshem per te gjitha pozicionet e gjumit.
  • Teper i bute per rehati maksimale.
  • Pëlhura e jastëkut është pasuruar me ekstraktin e kamomilës, e cila është e njohur për vetitë e saj pozitive shëruese.
  • Eleminon lodhjen nervore dhe pagjumesine.
  • Dimesione: 50 x 70 cm.
  • Kodi: VP0176

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Jastek Chamomille Aromatherapy”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jastek Chamomille Aromatherapy