Jastek klasik Latex Sleep Form Bli Online

2,290 L

Ka stok

17559

KODI: 3830055839242 Kategori: , ETIKETIMI:

Jastek Klasik Latex Sleep Form

Jastek Klasik Latex

  • I pershtatshem per te gjitha pozicionet e gjumit, Latex, si materiali natyror më i adaptueshëm, përkryer mbështet qafën dhe kokën.
  • Pavarësisht nga pozicioni juaj i gjumit, jastëku do t’ju ofrojë gjumë të shkëlqyeshëm dhe mbështetje optimale.
  • Mbulesa e jastëkut është e mbushur me një pjesë të fibrave bambu që kanë një kapacitet të shkëlqyeshëm të thithjes së lagështirës 3 deri në 4 herë më të madhe se pambuku.
  • Mbulesa mund te lahet lehtesisht ne lavatrice ne temperature 40 grade.
  • Dimensione: 50 X 70 cm.
  • Kodi: VP0071

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Jastek klasik Latex Sleep Form Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jastek klasik Latex Sleep Form Bli Online