Jastek Beatrice per Dekor – Home Luxury Accessories

590 L

Ka stok

 • I perbere nga material mikrofibër cilësor
 • Ne ngjyre blu
 • Elegance për çdo cep të shtëpisë tuaj
 • Lahet ne lavatrice në 30°C
 • Permasat : 40 x 40 cm
KODI: 3830073443827 Kategori: , , ETIKETIMI:

JASTEK DEKORATIV BEATRICE

Jastek dekorativ per dhomat dhe sallonet e shtepise suaj.

Ky jastek dallohet per cilesine e tij maksimale per shkak te mikrofibra me kualitet tejet te larte. Jasteku premton jetegjatesi nese ju e lani ne temperaturen 30 grade celcius duke ruajtur te pandryshuar edhe ngjyren e tij. Ju do ta gjeni ne ngjyren blu, e cila eshte edhe ngjyra perfekte per te perfituar qetesine dhe relaksin qe e ofron vetem banesa juaj. Nese shtepia juaj deshironi qe te duket e kujdesur deri ne detaj, gershetimi luksoz qe ofron ky jastek do i japi asaj nje pamje te re.

JASTEK BEATRICE PER DEKOR-HOME LUXURY ACCESSORIES

 • I perbere nga material mikrofibër cilësor ne ngjyre blujastek-dekorues-ne-shitje-online-beatrice
 • Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme
 • Elegance për çdo cep të shtëpisë tuaj
 • Lahet ne lavatrice në 30°C
 • Dimensionet: 40 x 40 cm
 • Ngjyra: Blu
 • Kodi: VP0818

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Jastek

Ngjyra

Be the first to review “Jastek Beatrice per Dekor – Home Luxury Accessories”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jastek Beatrice per Dekor - Home Luxury Accessories