Grirese mishi DSP KM 5027 | Ne shitje online

7,600 L

Ka stok

  • Me nje energji 1200W
  • Motori i plot prej bakri 8830
  • Materiali i perbere me thika celiku inoksi
  • Tabakaja e ushqimit material prej alumini
  • Me nje cilesine optimale dhe me nje funksion perfekt qe kryen per ushqimet tuaja

GRIRESE MISHI DSP-KM 5027

Grirese mishi DSP KM-5027 ju ndihmon te pergatisni shpejte edhe thjeshte cdo lloj mishi qe deshironi. Ajo vepron per nje kohe te shkurter dhe realizon nje prerje perfekte te produkteve te mishit duke bere keshtu edhe nje perzierje perfekte te tyre, te cilen ju mund ta keni te nevojshme ta beni pjese te gatimit tuaj.

Griresja e mishit pastrohet shume lehtesisht duke mos ju sforcuar aspak gjate pastrimit te saj, por gjithashtu edhe ne perdorimin e saj, ju do ta keni tejet te lehte.

Nuk eshte e nevojshme me te blini neper supermarkete ose dyqane salcice ku nuk ndiheni te sigurt me cfare mishi behen, fare mire mund ti beni me kete produkte.

GRIRESE MISHI PER KUZHINEN TUAJ

  • Pergatite cdo produkt mishi
  • Eshte shume praktik ne pergatitje
  • Pastrohet shume lehte
  • Me nje fuqi 1200W e nje tension 220-240V 50/60HZ.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te miredhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Grirese mishi

Be the first to review “Grirese mishi DSP KM 5027 | Ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Grirese mishi DSP KM 5027 Ne shitje online dyqan taxi

Grirese mishi DSP KM 5027 | Ne shitje online

WhatsApp chat