Grirese mishi per kuzhinen DSP KM 5024 | Bli Online

9,900 L

Ka stok

  • Me veshje metalike rezistente
  • Mund te krijoni qofte apo kima
  • Grirje shume e shpejte
  • Fuqi e larte 1200 Watt
  • E perbere nga ingranazhe celiku shume te forta

 

GRIRESE MISHI DSP KM 5024

Grirese mishi DSP KM 5024 eshte i paijsur me nje veshje metalike dhe brenda paketimit ka nje kuti ingranazhi prej celiku me pajisje te ndryshme. Mund te porosisni online ne Dyqan Taxi

GRIRESE E PERSHTATESHME PER PRODUKTE USHQIMORE TE NDRYSHME

  •  Mundeson nje grirje te menjehershme
  • Me nje tension energjie 220-240V
  • Me nje motor te fuqishem 1200 WATT
  • Mund te krijoni  qofte, sallam e produkte te tjera ushqimore, te gatshme per t’u skuqur
  • Mund te perdoret lehtesisht

Porosit Online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Grirese mishi

Ngjyra

Be the first to review “Grirese mishi per kuzhinen DSP KM 5024 | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp life albania grirese mishi km 5024 ne dyqan taxi

Grirese mishi per kuzhinen DSP KM 5024 | Bli Online