Grirese per mishin DSP KM 5022 per pergatitjen e qofteve

6,900 L

Ka stok

  • Grirese mishi me nje material cilesore me teha shume te mprehta prej celiku
  • Ne brendesi te produkti materiali ka nje baze inoksi
  • Nuk shkakton asnje ndryshkje
  • Mund te grini mishin dhe te beni qofte ose ushqime te tjera me perberje mishi
  • Ne brendesi te paketimit ka kuti ingranazhi prej celiku

GRIRESE PER MISHI DSP KM 5022

Grirese mishi DSP KM 5022 me nje material shume cilesor me teha shume te mprehta prej celiku per nje grirje profesionale. Kjo pajisje perbehet me nje veshje metalike nga jashte dhe brenda paketimit ka nje kuti ingranazhi prej celiku me pajisje te ndryshme.

PERGATISNI PRODUKTE USHQIMORE 

Jo vetëm nje grirese mishi, por nje makineri per grirjen e mishit me ane te se ciles mund te pregatisni me shpejtesi dhe me thjeshtesi çdo lloj mishi që ju deshironi dhe per me teper mund të pregatisni ushqime mishi sipas menyres tuaj.

Pjesa e tabakase eshte alumin me nje super fuqi 1200W me tension 220-240V ne kohe rekord

Mund te pregatitni salçiçe, qofte ne shtepi dhe perdoret si grirese mishi

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Grirese mishi

Ngjyra

Be the first to review “Grirese per mishin DSP KM 5022 per pergatitjen e qofteve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Grirese mishi DSP KM 5022 per pergatitjen e qofteve Dyqan Taxi

Grirese per mishin DSP KM 5022 per pergatitjen e qofteve