Ftohese ajri me uje Elektra | Freskuese me 3 helika

25,900 L34,900 L

  • Ftohese ajri me uje Elektra
  • E pajisur me tre helika me cilesi te larte
  • Kapaciteti i enes se ujit 41 dhe 50 litra
  • Montohet dhe pastrohet lehtesisht
41 litra50 litra
Pastro
KODI: ftohese-ajri-me-uje-elektra Kategori: , ,

FTOHESE AJRI ME UJE ELEKTRA

Ftohes ajri Elektra me uje per freski maksimale gjate diteve te nxehta.

Model statik i pajisur me ene uji me kapacitet te madh per te dhene freskine perfekte qe ju nevojitet.

Mund te fiksohet dhe rrotullohet sipas deshires.

Freskuese me uje dhe 3 helika Electra

Kjo freskuese funksionon me sperkatje uji fale enes te ujit te integruar ne trupin e saj.

Helikat e forta dhe trupi rezistent i qendrueshem do te sigurojne jetegjatesi te freskueses per ta perdorur kurdo qe deshironi.

E pershtatshme per perdorim ne shtepi, bare, restorante etj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Freskuese

Ngjyra

Kapaciteti

41 litra, 50 litra

Be the first to review “Ftohese ajri me uje Elektra | Freskuese me 3 helika”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

freskuese me ene uji ne shitje online dyqan taxi

Ftohese ajri me uje Elektra | Freskuese me 3 helika

25,900 L34,900 L

Shto ne Shporte